Технічна інформація
Перегляньте технічну інформація та документацію для впровадження, управління та забезпечення надійності SAP Business ByDesign.

Вимоги до системи

Ознайомтеся зі списком пристроїв, обладнання, операційних систем, додатків та браузерів для окремих клієнтських сценаріїв, які підтримуються системою.

Дізнатись системні вимоги >

Варіанти впровадження SAP Business ByDesign

Скористайтеся перевагами ефективності та швидкості хмарного рішення, запустивши ваш сервіс на нашій хмарній інфраструктурі світового рівня або отримайте ті самі хмарні переваги, але у власному приватному виділеному середовищі.

Дізнатись більше >

Безпека

Ознайомтеся з нашим комплексним підходом до захисту приватності ваших даних, прозорості та контролю аудиту по всій хмарній архітектурі.

Дізнайтесь більше про безпеку >
Відвідати SAP Trust Center >

Архітектура

Архітектурна SAP Business ByDesign дозволяє розгортати систему в якості платформи. Додаткові рішення та розробки, а також рішення, що входять у локальну систему, можуть бути надбудовані в SAP Business ByDesign. Рішення було розроблено з метою бути гнучким, легко адаптуватися та нарощуватися, що робить його надійною хмарною пропозицією.

Дізнатись більше >

Впровадження, інтеграція та розширення
Отримайте доступ до останніх інструкцій та інформації щодо впровадження, інтеграції та розширення SAP Business ByDesign.

Впровадження

Методології запуску SAP

Стандартна процедура реалізації скорочує загальну вартість володіння та час розгортання, зберігаючи при цьому гнучкість для задоволення унікальних потреб вашого бізнесу.

Дізнатись більше >

Розширення

Простий у використанні комплект розробника програмного забезпечення

Партнери та клієнти можуть ефективно створювати власні програми, вертикальні рішення та розширення за допомогою студії SAP Business ByDesign.

Переглянути відео >

Інтеграція

Перегляньте сценарії інтеграції SAP Business ByDesign із сторонніми локальними та хмарними рішеннями.

Дізнайтесь більше >

Партнерські розширення, які відповідають вимогам SAP

Інтегровані рішення, які створюються, впроваджуються та підтримуються партнерами SAP. Ефективне використання програмного забезпечення та провідних інновацій SAP разом із інтелектуальною власністю партнерів SAP.

Дізнатись більше >

Послуги з впровадження
Спростіть та прискорте впровадження SAP Business ByDesign за допомогою SAP.

Послуги з впровадження SAP

Прискорюйте впровадження, міграцію та освоєння SAP за допомогою поєднання унікального досвіду та кращих світових практик. Наші послуги наскрізного впровадження допоможуть Вам швидше та з меншим ризиком проектувати, розгортати та адаптувати рішення SAP.

Дізнатись більше >

Послуги з впровадження, які надаються партнером TG Consulting

Акредитований партнер надасть вам консультації та послуги з впровадження, щоб швидко розпочати роботу з вашим рішенням SAP Business ByDesign.

Дізнатись більше про партнера >