SAP Business ByDesign: через хмари аж до зірок.

 

Український бізнес стає все більш об’ємним та інтегрованим до світового рівня. Компанії зростають настільки швидко, що відділи та бізнес-процеси майже не інтегровані? Чи наявні бізнес-процеси заважають співробітникам ефективно співпрацювати із зовнішніми зацікавленими сторонами? Можливо, у курівництва також є недостатнє розуміння даних, які можуть допомогти у прийнятті рішень та визначити потенційні проблеми до того, як вони виникнуть. Не кажучи вже про нудні ручні процеси, які сповільнюють роботу компанії в цілому.

Компанія TG Consulting пропонує бізнесу України нове рішення проблеми за допомогою хмарного рішення SAP для зростаючих компаній.

 

SAP Business ByDesign – це інноваційне ERP рішення, розроблене спеціально для швидкозростаючих компаній – рішення сприяє швидкому, ефективному впровадженню та експлуатації для користувачів. Інтегроване програмне забезпечення для малих і середніх підприємств, які шукають комплексне хмарне рішення.

SAP Business ByDesign забезпечує наскрізну інтеграцію всіх ключових сфер бізнесу:
Фінанси
Управління взаємовідносинами з клієнтами
Управління проектами
Управління ланцюжками постачання
Закупівлі
Людські ресурси
Об’єднавши в єдине комплексне рішення, отримайте можливість керувати ключовими процесами компанії оперативно та працюйте з точними даними. Це також забезпечує гнучкість, необхідну для адаптації, розвитку та розширення бізнес-процесів у всьому ланцюжку створення вартості та в єдиній екосистемі.

Оскільки SAP Business ByDesign оновлюється автоматично та самостійно виконує тестування та маршрути обслуговування, компанія може повністю зосередитися на своїй основній бізнес-функції.

SAP Business ByDesign є системою високого ступеня готовності. Конфігурація ядра складається з готових бізнес-сценаріїв. Усі модулі пов’язані між собою наскрізними процесами, документи будуються на даних, які є спільними для системи. SAP Business ByDesign покриває весь логістичний контур, починаючи від першого дотику в блоці Маркетинг і закінчуючи відвантаженням товару та отримання оплати, в результаті вся інформація збирається в аналітику.

Розглянемо такі блоки Управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), Управління ланцюжком поставок, управління проектами, Управління фінансами та Управління інформацією.

Управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM)

SAP Business ByDesign охоплює наскрізні процеси CRM або ERP в одному рішенні
Рішення підтримує орієнтацію на клієнта через наскрізний процес від вашої першої взаємодії з клієнтом до виконання замовлення
Процеси продажу та виконання замовлення можуть здійснюватися вручну або автоматизовано, включаючи виконання замовлення сторонніх виробників
Вбудовані прайс-листи, податки, взаємодія, планування та аналітика підтримують швидке та ефективне виконання, прозорість та прийняття рішень

Управління ланцюжком поставок

Цей блок дозволяє керувати як внутрішніми, так і зовнішніми логістичними та виробничими процесами. Система дає можливість управляти взаємовідносинами з діловими партнерами та компаніями, що робить процес зрозумілим та прозорим. Заощаджує час на прийняття рішень, що систематизує постачання та контроль термінів виконання.

Можна також використовувати зовнішні рішення, такі як веб-магазини та рішення, які дають можливість легкої адаптації.

Моделюйте свій внутрішній ланцюг поставок, щоб керувати внутрішніми логістичними та виробничими процесами
Моделюйте свій зовнішній ланцюг поставок, включаючи всі відповідні компанії та ділових партнерів
Використовуйте свою екосистему партнерів, зовнішні рішення, такі як веб -магазини, системи MES або САПР, а також численні можливості адаптації
Інтегруйте ланцюг створення вартості для прозорості витрат, оцінки запасів у реальному часі та оптимізації грошового потоку
Працюйте ефективно за допомогою єдиного розподілу завдань, автоматизації процесів та планування та виконання на основі виключень

Управління проектами

У модулі управління проектами збирається вся інформація щодо проекту, термінів, бюджетів. Цей модуль є розширеним порівняно з іншими рішеннями, що представлені на ринку ERP систем.

Система дає можливо налаштувати оповіщення, наприклад, з появою нових завдань або включає внутрішнє узгодження при підвищенні лімітів.

Також є готові мобільні програми, які дають повну інформацію щодо часу виконання завдань. Можна проводити процес затвердження більш оперативно та моніторити проекти у режимі реального часу.

Блок є наскрізним. Можна інтегрувати проекти будь-яких відділів.

SAP Business ByDesign підтримує комерційне, а також оперативне управління проектами та весь спектр масштабів проекту, що дозволяє керувати широким спектром типів проектів
Завдання робочого процесу, що автоматично запускаються, попередження та сповіщення надають керівникам проектів та командам інформацію, необхідну для їх повсякденної роботи
Готові мобільні додатки допомагають вам реєструвати час та витрати, проводити процес затвердження та моніторити проекти
Інтеграція проектів у всіх функціональних сферах, включаючи фінанси, CRM, закупівлі та логістику
Вбудована аналітика та звітність для відстеження та обліку проектів у реальному часі дають вам прозорість

Управління фінансами

Система побудована на плані рахунків та дає можливість налаштування внутрішнього та зовнішнього бухгалтерського обліку. Також можливе ведення паралельного обліку.

Всі внутрішні операції, що впливають на ціноутворення, об’єднані в єдиний ланцюжок, що дає реальні дані для фінансового аналізу.

Також хочу наголосити на питання з локалізацією для ведення податкового обліку. Є країни, де локалізація є складовою для основного рішення.

У тих країнах, у яких локалізації немає – це рішення надають партнери.

Управління інформацією

Вбудована наскрізна аналітика, побудована на базі SAP HANA, яка забезпечує високу продуктивність. Вбудована аналітика надає вам інформацію в режимі реального часу на основі єдиного джерела даних. Технологія вбудованої пам’яті SAP HANA забезпечує високу продуктивність під час роботи з аналітикою.

Кілька способів, таких як браузер, MS Excel або мобільний приклад, підтримують вас у використанні інформації відповідно до ваших індивідуальних потреб.

Створюйте власні спеціальні звіти та джерела даних, які є ключовими для вашого бізнесу.

SAP Business ByDesign дає можливості:

   • Досягти успіху дворівневим організаціям
   • Сповна використовувати корпоративні можливості
   • Знизити витрати та спростити управління дворівневими структурами
   • Використовувати однакові стандартизовані максимально ефективні бізнес-процеси у всій екосистемі вашого бізнесу
   • Оптимізувати фінансові процеси, включаючи фінансовий облік та управління грошовими потоками.
   • Зосередьтеся на своїх клієнтах у сфері маркетингу, продажів, дистрибуції та обслуговування.
   • Розвивайте та використовуйте потенціал співробітників за допомогою організаційного менеджменту, діяльності з персоналу та самообслуговування співробітників.
   • Інтегруйте виробництво та логістику в структурування ланцюга поставок, планування та управління, а також виробництво, складування та логістику.
   • Досягайте цілей вашої компанії за допомогою корпоративного управління ефективністю.
   • Отримайте програмне забезпечення для бізнесу, яке допоможе бізнесу зараз і в майбутньому.

SAP Business ByDesign може допомогти зростаючому бізнесу перетворити проблеми на можливості. Рішення допомагає скористатися перевагами змін, побудувати мережі та розвинути впевненість у боротьбі з більшими конкурентами, навіть якщо ви зменшуєте свої витрати.

Отримайте детальну інформацію про свою компанію, що розвивається, за допомогою вбудованих аналітичних функцій, які надають вам 360-градусний огляд вашого бізнесу. SAP Business ByDesign надає вам інструменти для швидкого внесення змін, які можуть забезпечити перевагу перед вашими конкурентами.

SAP Business ByDesign — це бізнес-рішення, готове для вашої компанії зі стандартизованою автоматизацією та інтеграцією на основі найкращих практик у вашій галузі.

Ознайомтеся з можливостями рішення SAP Business By Design на нашій конференції 25 листопада. 
До реєстрації.

Компанія TG Consulting використовує досвід в оптимізації та ноу-хау щодо впровадження ERP-рішень, а також найкращі практики від SAP, щоб дати можливість нашим клієнтам оптимізувати свої процеси та зробити кроки до масштабування.
Дізнайтесь наші історії успіху.

Наша мета – зробити бізнес наших клієнтів максимально ефективним з  хмарним ERP-рішенням SAP Business Bydesign. 

Щоб дізнатися більше – звертайтесь до наших спеціалістів та отримайте консультацію.

  • Заходи
  • Новини
  • Статті